Метали гранату та збирали автомат: учні Кам'янського привезли бронзу зі змагань Метали гранату та збирали автомат: учні Кам'янського привезли бронзу зі змагань Метали гранату та збирали автомат: учні Кам'янського привезли бронзу зі змагань Метали гранату та збирали автомат: учні Кам'янського привезли бронзу зі змагань

У Дніпровському районі відбулися змагання з військово-прикладного багатоборства, присвячені Дню Захисників та Захисниць України

Участь у змаганнях взяли більше 200 учнів загальноосвітніх закладів району.

Учні Ліцею №39 Кам'янського продемонстрували високу військову та фізичну підготовку, посівши почесне друге місце у загальному заліку.

Змагання включали в себе різноманітні види спорту, включаючи підтягування на перекладині, метання учбової гранати Ф-1 на дальність, неповне розбирання та складання автомата АК-74, біг на 100 метрів і спорядження магазину патронами.

За результатами всіх видів змагань перше місце в загальнокомандному заліку здобула команда Ліцею №39, друге місце посіла команда Ліцею №25, а третє місце виборола команда Ліцею №29.

Окремо були визначені переможці в номінаціях "Розкладання та збирання автомату Калашникова" і "Спорядження магазину АК набоями". У номінації "Розкладання та збирання автомату Калашникова" перше місце зайняв учень Ліцею №39 Прєснєцов Олексій, а в номінації "Спорядження магазину АК набоями" переміг учень Ліцею №25 Кулєшов Максим.

Також визначили переможців в інших номінаціях, таких як "Підтягування на перекладині" і "Метання учбової гранати Ф-1 на дальність". Усі переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Ліцей №39 отримав перехідний Кубок, відзначившись в цих змаганнях, що стали частиною військово-патріотичного виховання учнів. Всі учасники змагань гідно представили свій навчальний заклад у цьому спортивному заході.

Цей захід відбувся у рамках відзначення Дня Захисників та Захисниць України і є своєрідним внеском у формування патріотичних цінностей серед молоді.

Раніше ми повідомляли, що у Кам’янському відбувся благодійний концерт.