Кам'янський "Мустанг" здобуває бронзу на обласному турнірі з волейболу

6 та 7 жовтня у місті Царичанка відбувся Відкритий обласний турнір з волейболу, включений до програми спортивного фестивалю під назвою "Незламний народ незламної країни".

У змаганнях взяли участь близько 200 учасників: команди юнаків і дівчат 2007-2008 років народження, а також аматорські команди з Дніпропетровської області, повідомляє kamyanske.com.ua.

Кам'янська команда "Мустанг" була серед учасників-аматорів. Змагання для цих волейболістів були насправді виснажливими, і жорсткі бої відбувалися ще на етапі групового раунду, де жодна з команд не бажала поступатися своїм суперникам. Фінальні матчі також були дуже напруженими.

У підсумку перше місце на турнірі здобула команда "Сяйво" із Царичанки, в якій більшість гравців були виходцями, що грають у першій Дніпровській лізі. Друге місце зайняла команда "Факел", а третє – команда "Мустанг" із Кам'янського.

Цікаво, що у складі команди з Кам'янського було четверо гравців віком 50+, які в півфіналі перемогли професійну молоду команду з Петропавлівки, а в грі за третє місце вони зуміли поборотися із посиленою командою Маломихайлівки.

Раніше ми повідомляли, що кам'янчанка Поліна Кучерява здобула золото на Міжнародному турнірі з Тхеквондо у Варшаві. У ваговій категорії +63 кг Поліна провела два успішних поєдинки і здобула перемогу, посівши перше місце на турнірі.