Дівчата-волейболістки з Кам’янського вибороли “бронзу” на турнірі у Дніпрі Дівчата-волейболістки з Кам’янського вибороли “бронзу” на турнірі у Дніпрі Дівчата-волейболістки з Кам’янського вибороли “бронзу” на турнірі у Дніпрі

Турнір з волейболу серед дівчат 2007+ років народження, присвячений Дню міста Дніпро та Дню фізичної культури і спорту, пройшов у обласному центрі 2 вересня

У змаганнях взяли участь 8 команд:

І підгрупа: ДЮСШ №2 Кам’янське, Тернівка, смт Слобожанське, “Дніпро-волей”  м.Дніпро;

ІІ підгрупа: СДЮШОР Дніпро, ДЮСШ Кривий Ріг, Харків, смт Магдалинівка.

Наші дівчата - підопічні тренера Віталія Серьогіна в підгрупі обіграли команди смт Слобожанське і “Дніпро-волей”, але в упорній боротьбі програли тільки команді-переможниці цього турніру з Тернівки.

У фінальній грі кам’янчанки посіли третє місце, обігравши волейболісток з Харкова.