У Кам’янському пройшов “Кубок Незалежності” з футболу - хто переміг У Кам’янському пройшов “Кубок Незалежності” з футболу - хто переміг У Кам’янському пройшов “Кубок Незалежності” з футболу - хто переміг

У середу, 23 серпня, в місті Кам'янське на стадіоні ДЮСШ №2 відбувся футбольний турнір "Кубок Незалежності"

Турнір був організований з нагоди відзначення Дня Незалежності України та зібрав команди "Союз сталь", "Камет сталь", ФК "Ланс" та "ПМГУ МПС".

Матчі відбувалися в форматі 8+1, і кожний матч складався з двох таймів по 15 хвилин.

Перед початком турніру відбулося урочисте нагородження трьох команд, які зайняли перші місця у Лізі "Б" за результатами чемпіонату міста сезону 2023:

1 місце - "Союз сталь"

2 місце - "Камет сталь"

3 місце - ФК "Ланс"

Перший матч зіграли команди "Камет сталь" та ФК "Ланс". "Камет сталь" демонструвала вражаючу гру, забивши 6 м'ячів та перемігши з рахунком 6:1.

У другому матчі гравці "ПМГУ МПС" перемогли команду "Союз сталь" з рахунком 4:0.

Тренер футбольного клубу "Кам'янське 2023" Олександр Єжаков також був присутнім на турнірі, спостерігаючи не лише за матчами, але й за молодими гравцями, які можуть приєднатися до його команди в майбутньому.

У фінальному протистоянні зустрілися "ПМГУ МПС" та "Камет сталь". "ПМГУ МПС" здобула перемогу з рахунком 6:1. Авторами голів стали гравці Максим Таран (4, 30), Ількін Мустафаєв (6, 25) та Сергій Черненко (13, 15) для "ПМГУ МПС", а Кирило Яланбаев відзначився голом за "Камет сталь".

Переможці були нагороджені грамотами та кубком, а найкращим гравцем турніру визнано Сергія Черненка.

Представник команди "ПМГУ МПС" Дмитро Македонський поділився враженнями від матчу та висловив подяку організаторам та партнерам турніру.