У захоплюючих футбольних матчах чемпіонату Кам'янського, що відбулися у неділю, 6 серпня, на стадіоні "ДЮСШ №2", команда "Лівий берег" здобула перемогу, ставши найкращою серед команд виробничих підприємств та аматорських колективів

Спершу відбулася зустріч між "Олімпією 2001" та "Дніпровськими вовками", де "Олімпія" продемонструвала вражаючу гру, забивши 10 голів та отримавши три пропущені м'ячі, що дозволило їм здобути переконливу перемогу з рахунком 10:3.

У фінальному матчі зійшлися команди "Петриківка" та "Лівий берег". Гра була запеклою та напруженою, і "Лівий берег" виявився сильнішим, здобувши титул чемпіонів з рахунком 7:3.

Під час матчу гості з "Петриківки" відкрили рахунок, але "Лівий берег" відповів гарячими атаками та завершив перший тайм з перевагою 5:2. Другий тайм був не менш напруженим, і "Лівий берег" показав справжню міць, здобувши заслужену перемогу з рахунком 7:3.

Команда "Атлетік" здобула третє місце на змаганнях. Підсумкова церемонія нагородження проводилася Едуардом Коряком, начальником Управління молоді та спорту, який також анонсував плани проведення дорослого та дитячого чемпіонатів з футболу в майбутньому.

Ці змагання стали захоплюючою спортивною подією для міста, а перемога команди "Лівий берег" надихнула гравців та вболівальників на нові досягнення у світі футболу.