Кам'янчанка Поліна Кучерява здобула золото на Міжнародному турнірі з Тхеквондо у Варшаві

З 29 по 30 вересня у місті Варшава (Польща) відбувся міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ Warsaw Cup 2023. У змаганнях взяли участь 300 спортсменів з 25 команд, серед яких була представниця Кам'янського Поліна Кучерява, що навчається в Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 та тренується під керівництвом Андрія Стовбана, повідомляє kamyanske.com.ua.

У ваговій категорії +63 кг Поліна провела два успішних поєдинки і здобула перемогу, посівши перше місце на турнірі.

Варто відзначити, що нещодавно Поліна Кучерява отримала визнання від Міністерства Освіти і Науки України за свою перемогу в Європейських шкільних іграх з єдиноборств. Також вона успішно виступила на міжнародних змаганнях, зокрема виграла бронзову нагороду на Кубку світу Polish Open 2023 в Нідерландах, а також стала чемпіонкою молодіжного Чемпіонату України, який відбувся в Одесі.

Раніше ми повідомляли, що Юна тенісистка з Кам'янського підкорила "LUBART CUP".