Кам’янські тхеквондисти привезли нагороди Кубка Чорного моря Кам’янські тхеквондисти привезли нагороди Кубка Чорного моря

Кам’янські тхеквондисти успішно виступили на турнірі "Кубок Чорного моря"

З 15 по 17 червня у місті Одеса відбувся важливий спортивний захід - всеукраїнський турнір "Кубок Чорного моря" з тхеквондо. У змаганнях взяли участь 500 тхеквондистів з 16 областей України, в тому числі і представники ДЮСШ №1 та №4 з Кам’янського.

Наші спортсмени показали чудові результати і вибороли призові місця в своїх вагових категоріях. Вітаємо чемпіонів та призерів:

• Пісьменков Олександр – 5 місце

Вихованці спортшкіл також приймали участь у Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед молоді, який відбувся з 15 по 17 вересня в Одесі. На цих змаганнях Поліна Кучерява з ДЮСШ №1 виборола 1 місце, а Максим Марченко здобув 9 місце. Кирило Ковдря та Анастасія Хрієнко з ДЮСШ №4 посіли відповідно 3 та 5 місця. Олег Бірковський з ДЮСШ №4 зайняв 9 місце.