На базі Кам’янського СК “Прометей” пройшов Відкритий турнір III “Кубок Роями” з кіокушин-кан карате-до

Важливою подією на відкритті турніру стало вручення представником міжнародної організації кіокушин-кан карате-до в Україні шиханом Андрієм Щиголєвим чорних поясів та ступенів майстерності спортсменам і тренерам Дніпровського бранча кіокушин-кан карате-до за результатами літньої школи “Кіокушин-кан стандард–2023”, яка пройшла з 15 по 18 червня у Нововолинську. Про це повідомив "Пильний погляд".

Перший дан отримали бійці Кам`янського клубу “Бусін-кан” Мілана Копьонкіна, Віталій Донець, Богдан Корх. Також дани отримали представники Дніпра: Олександр Бріт (1 дан), Дмитро Громов (2 дан), Руслан Кузьмін (3 дан).

У “Кубку Роями” серед дітей, кадетів та молоді взяли участь спортсмени з різних організацій та клубів Кам’янського, Дніпра, Новомосковська, Полтави, Кропивницького, Вільногірська, Кременчука, Харкова та Марганцю.

Змагання було поділено на дві частини. У першій половині турніру спортсмени виступали у розділі індивідуальних вправ “ката”, у другій - проходили бої “куміте”.

За результатами поєдинків було розіграно три призові місця серед команд гостей турніру. Перше командне місце посіла збірна Української федерації будокайкан із Дніпра. Другими стали бійці Новомосковського клубу “Русичі”. На третю сходинку п`єдесталу пошани зійшли каратисти Харківського клубу “Karate Planet”.

Збірна команда організаторів турніру спортивного клубу “Бусін-кан” у розіграші командних місць участі не брала для більш об’єктивного суддівства. А от в індивідуальних вправах наші бійці посіли 22 призові місця (9+6+7).

У всіх категоріях переможці та призери були нагороджені пам’ятними кубками, дипломами та медалями.

Раніше кам'янчанка Поліна Кучерява здобула золото на Міжнародному турнірі з Тхеквондо у Варшаві. У ваговій категорії +63 кг Поліна провела два успішних поєдинки і здобула перемогу, посівши перше місце на турнірі.