Юристка з Кам'янського підкорила п'єдестал чемпіонату України з бодибілдингу

Ольга Ялисеєнко – не просто юрист з Кам'янського. Це жінка, яка довела, що сила волі, праця та витримка можуть здолати будь-які вершини, пише nashreporter.com. Її історія – це історія про те, як захоплення спортом може змінити життя на краще.

З випадкового відвідувача залу – до чемпіонки

Все розпочалося у лютому 2020 року, коли Ольга просто вирішила "записатися на спорт". Сучасний тренажерний зал IMPULSE став для неї другим домом, а тренер Євген Коновалов розгледів у ній потенціал. Згодом Ольга отримала пропозицію підготуватися до змагань з бодибілдингу.

Перший досвід змагань у 2023 році приніс Ользі звання віце-чемпіонки України в категорії "міс бікіні понад 172 см". Її прагнення до перемоги не згасло, і вже у 2024 році вона двічі здобула золото на всеукраїнських змаганнях, ставши чемпіонкою України в категоріях "міс бікіні понад 172 см" та "міс бікіні понад 35 років".

Тріумф на світовому рівні

У червні 2024 року Ольга знову підкорила вершину, двічі увійшовши до фіналу чемпіонату світу з бодибілдингу та фітнесу. Її результати – 3 місце в категорії "міс бікіні понад 35 років" та 4 місце в категорії "міс бікіні понад 163 см" – стали ще одним підтвердженням її таланту та наполегливості.