Члени національної збірної з чирлідингу Єлизавета Тимофєєва з Кам’янського та Анастасія-Анна Малошенко зі Львова виграла золоті медалі на чемпіонаті Європи в Норвегії

Майстрині спорту міжнародного класу вдруге поспіль стали чемпіонками у номінації «Pom Doubles» (дорослі).

Ця перемога принесла нашій країні ліцензію на участь у Всесвітніх іграх. Вони відбудуться наступного року в китайському Ченду.

Тренують чемпіонок континенту Олена Козинець та Наталя Блажко, хореограф Крістіна Юхімчак.

Також відомо, що у День Конституції України національна збірна з чирлідингу виграла три золоті медалі на чемпіонаті Європи в Норвегії та вийшла в лідери в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, у квітні цього року Єлизавета Тимофєєва та Анастасія-Анна Малошенко перемогли на Кубку Міжнародного чирлідингового союзу у США. Свій високий рівень майстерності спортсменки підтвердили й 1-го липня минулого року, завоювавши в італійській Вероні золоті медалі ХІ чемпіонату Європи-2023.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині провели Спартакіаду ТитаниUA серед військовослужбовців, які боронили країну й стоять на її захисті зараз. Вона проходила у декілька етапів. Спершу визначали переможців у районах. Потім зібрали воїнів на обласну першість. На неї з’їхалися 189 учасників, повідомили в ОВА.