Велосипедисти Кам’янського стали чемпіонами України

15 серпня в Білій Церкві пройшов заключний етап Чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе, повідомили на сторінці ДЮСШ №4 у Facebook.

За першість боролися 180 спортсменів з різних куточків України. Кам'янське на цих змаганнях представляла команда Дитячо-юнацької спортивної школи №4, під керівництвом директора Олександра Кірпи.

Обидва наші спортсмени, Андрій Головченко та Андрій Захарченко, продемонстрували високий рівень підготовки та професіоналізм, посівши перше місце і виборовши звання Чемпіонів України в командній естафеті.

Раніше ми повідомляли, що спортсмени ДЮСШ №4, вибороли чотири нагороди у чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, що відбувся на початку серпня в Житомирі.