Спортсмени з Кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №4 вибороли чотири нагороди у чемпіонаті України з велоперегонів на шосе, що днями пройшов у Житомирі

Більше 100 велоперегонників з 16 областей віком від 14 до 16 років визначали сильнішого на трьох етапах змагань.

На першому етапі змагань з парних перегонів двоє спортсменів з кожної команди мали проїхати якнайшвидше дистанцію у 10 кілометрів.

Тут кам`янчани здобули три нагороди. Два Андрія - Головченко і Захарченко стали срібними медалістами. Ангеліна Кузнецова виборола “бронзу” серед дівчат. А Таїсія Халюкова фінішувала за крок від п`єдесталу пошани серед молодших дівчат.

Нагороди спортсменів стали гарним подарунком для їх тренера Сергія Федоренка, який в цей день святкував день народження.

У групових перегонах третє місце виборов кам’янчанин Андрій Захарченко.

В завершальний день змагань відбулись перегони критеріум (за очками). Та, на жаль, кам`янчанам вони нагород не принесли.