![Волонтери Кам'янського допомагають військовим на реабілітації](/uploads/news/resize/w/750x750/bbvjhdo1ut371xtl.jpg)
![Волонтери Кам'янського допомагають військовим на реабілітації](/uploads/news/resize/w/750x750/2f6ityy3pozydcnv.jpg)
![Волонтери Кам'янського допомагають військовим на реабілітації](/uploads/news/resize/w/750x750/7gyxpiwfebphfg5q.jpg)
![Волонтери Кам'янського допомагають військовим на реабілітації](/uploads/news/resize/w/750x750/5xvmidk3c8h46lvn.jpg)
Фонд розвитку Кам'янського та Місцева Організація ТЧХУ надають допомогу військовим у лікарнях для швидкого одужання
Фонд розвитку Кам'янського та місцева організація ТЧХУ в Дніпропетровській області об'єднали свої зусилля разом з Феодосієм Алісовим, щоб надати допомогу нашим військовим, які в даний момент проходять лікування та реабілітацію в лікарнях.
Читайте також: Волонтери відвідали кам'янчан-ВПО у гуртожитку
Вони відвідали дві лікарні, де військові відновлюються після бойових операцій, та привезли продуктові набори та свіжий хліб, щоб підтримати наших героїв у цей важливий момент.
Керівництво та персонал лікарень вживають всіх можливих заходів, щоб надати військовим найкращу медичну допомогу та швидко повернути їх на ноги. Фонд розвитку Кам'янського та місцева організація ТЧХУ в Дніпропетровській області виразили глибоку вдячність нашим захисникам та зобов'язалися надавати всебічну підтримку та необхідну допомогу у майбутньому.