6 січня 2023 року на лівобережному стадіоні "Надія" в Кам'янському відбувся товариський матч між командами ветеранів футболу Кам'янського та Дніпра

Гості з Дніпра, команда "Локомотив-ветеран", складалася з гравців, які раніше грали за команду ветеранів Кам'янського. Зокрема, у складі команди з Дніпра виступали Леонід Туктаров, Олександр Лісковець та Віктор Халявко, пише kamyanske.com.ua .

Матч почався з рівної боротьби. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

У другому таймі кам'янчани підняли темп гри та на 65-й хвилині відкрили рахунок. Автором голу став Ігор Стежко.

За кілька хвилин до кінця матчу Сергій Хомчик мав нагоду збільшити перевагу кам'янчан, але він віддав пас Віктору Котвицькому, який і встановив остаточний рахунок матчу - 2:0.

Для кам'янчан ця перемога є хорошим стартом у новому році.

• Віктор Халявко (1959)

Детальніше про видовищний матч розповів голова Федерації футболу Кам’янського Едуард Коряк.

– Такі товариські зустрічі ми проводимо в самому кінці року або на початку січня, – розповідає Е.Коряк. Цікаво, що з 2015 роцу команда ветеранів Кам’янського ставала чемпіоном і призером України з футзалу. А буває так, що наших гравців запрошують зіграти за команду з Дніпра. Такі от склалися у нас дружні традиції. Минулого року дніпряни на цьому ж стадіоні “розкатали” нас 7:0 чи 7:1, точно вже не пам’ятаю, але тоді добряче дісталося нашим хлопцям.
Раніше ми повідомляли, що юні спортсмени з Кам’янського виступили на всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики та велоспорту.