![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/0gasmtkyjxcetkkg.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/nsncfpraazxyu2mb.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/lydqvk2h3swgyvll.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/uzl8h6mlgac3yilz.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/4feqnshuzbm0c6rz.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/ry9in8egymvvfzk1.jpg)
![Грали роботами у футбол в укритті - кам'янчани привезли нагороди зі змагань](/uploads/news/resize/w/750x750/zecettp43ndxqpyu.jpg)
Молоді винахідники з Кам'янського вибороли призові місця на обласних змаганнях з робототехніки, які нещодавно відбулися на Дніпропетровщині
Учасники змагань з Кам'янського Центру позашкільної роботи та дитячої творчості продемонстрували свої здібності в створенні та управлінні роботами, здобувши призові місця. Про це на своїй сторінці розповіли представники Центру.
Змагання з робототехніки зібрали понад 60 учасників із різних міст області. Кам'янське було представлене вихованцями гуртка "Робототехніка" Центру позашкільної роботи та дитячої творчості під керівництвом Сергія Пєлиха та Ігоря Костенка.
Читайте також: Лучники з Кам`янського настріляли на змаганнях "золото", "срібло" та... кухонні мочалки - подробиці
Роботи виконували завдання, включаючи гру в футбол, кегельринг, проходження складних лабіринтів та змагання на швидкість. Подія була захопливою, і юні винахідники продемонстрували вражаючі навички.
Під час змагань з робототехніки виникла тригодинна повітряна тривога, і учасники були змушені спуститися в укриття. Однак ця ситуація не завадила юним винахідникам здобути призові місця.
Переможцями командних змагань з робофутболу стали Тимофій Євченко та Данило Надольський. У швидкісному проходженні лабіринту вибороли І та II місця Данило Тренін та Костянтин Кравцов.
За атмосферу змагань організаторам виразили подяку представники Центру позашкільної роботи та сподіваються на подальший розвиток робототехніки в регіоні.
Раніше ми повідомляли, що юні спортсмени з Кам’янського виступили на всеукраїнських змаганнях з художньої гімнастики та велоспорту.