![В Кам‘янському відкрили гуманітарний хаб для переселенців з Авдіївки - подробиці](/uploads/news/resize/w/750x750/skvklrbxkrls5evu.jpg)
![В Кам‘янському відкрили гуманітарний хаб для переселенців з Авдіївки - подробиці](/uploads/news/resize/w/750x750/z4rjzrd4tquoqium.jpg)
![В Кам‘янському відкрили гуманітарний хаб для переселенців з Авдіївки - подробиці](/uploads/news/resize/w/750x750/krwwle2gj17rwsuf.jpg)
![В Кам‘янському відкрили гуманітарний хаб для переселенців з Авдіївки - подробиці](/uploads/news/resize/w/750x750/okhabtiwluzq8ulc.jpg)
Авдіївська міська військова адміністрація організувала у Кам'янському гуманітарний хаб для мешканців громади, які тимчасово перемістилися до міста на Дніпрі
Сьогодні відбулась перша видача гуманітарної допомоги, яку забезпечила організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).
Продуктові набори отримали більш як 400 родин авдіївців, які знайшли прихисток в Кам´янській громаді.
Читайте також: Кам’янська громада отримала грант від міжнародних партнерів на ремонт соціальної інфраструктури
Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш зазначив, що задля забезпечення діяльності хабу у цей непростий воєнний час місцева влада буде використовувати усі можливості і підтримувати осередок авдіївців.
ВПО з Авдіївки поділилися з керівництвом рідного міста нагальними життєвими проблемами, які спільними зусиллями ще належить вирішити.
Читайте також: Карітас Кам'янське допомагає переселенцям адаптуватися до нових умов - як зв’язатися із організацією