Кам’янчанин Ілля Марченко увійшов до фіналу турніру ATP Challenger Tour 125 у словацькому місті Братислава

Як повідомляє SportKamyanske, у півфіналі кваліфікації український тенісист переміг росіянина Євгенія Карловського, який виступав в нейтральному статусі.

У першому сеті Марченко здобув перемогу з рахунком 6:2. Вирішальним став шостий гейм, коли українець здійснив брейк на подачі суперника.

У другому сеті гра тривала понад годину. Суперник Іллі вперто не бажав поступатися й "стосунки" між гравцями довелося з'ясовувати в тай-брейку, де Ілля Марченко здолав свого суперника з рахунком 10:8.

Ця перемога дозволила Марченку перервати триматчеву безвиграшну серію. Тепер він побореться за право грати в основній сітці змагань у столиці Словаччини проти переможця поєдинку між Марко Топо (Німеччина) та Кацпер Жук (Польща).

Турніри ATP Challenger 125 – це другий за важливістю рівень чоловічих тенісних змагань щорічного ATP Challenger Tour. Кожен переможець у одиночному розряді отримує 125 рейтингових балів.

Раніше ми повідомляли, що Ілля Марченко пробився до фіналу кваліфікації турніру у Вінстон-Сейлемі. Для спортсмена цей матч став першим  після його перемоги на челенджері в Салінасі (Еквадор) у липні. Детальніше - за посиланням.