В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі В ім'я перемоги: Кам'янчанин змагається за головний приз на турнірі в американському Вінстон-Сейлемі

Відомий тенісист з Кам’янського Ілля Марченко пробився до фіналу кваліфікації турніру у Вінстон-Сейлемі.

У першому кваліфікаційному раунді Ілля (рейтинг ATP 264) зіграв проти італійського тенісиста Філіппо Мороні (ATP 799). Для перемоги над італійцем українцеві вистачило 70 хвилин

У першій партії українець здобув перемогу з рахунком 6:3. У другому сеті італійський гравець мав часткову перевагу. Розкішний момент настав у сьомому геймі, коли Ілля здобув перемогу на подачі суперника. Це дало йому можливість завершити успішно другу половину гри (6:4), використавши перший матч-пойнт.

У фіналі кваліфікації українець зійдеться у поєдинку з американцем Омні Кумаром, якого вже перемагав у липні на турнірі у Салінасі.

Для Марченка цей матч став першим  після його перемоги на челенджері в Салінасі (Еквадор) у липні. Там він у фіналі переміг Матію Пецотича з Хорватії (рейтинг ATP 611) з рахунком 6:4, 6:4. Ця перемога забезпечила Іллі 75 рейтингових очок, що підняло його на 253 позиції вгору.

Для українського тенісиста це перше змагання за трофей з 2021 року, коли він виграв челенджер у Б’єллі, після чого піднявся на 75 позицій в рейтингу ATP.

За всю кар'єру 36-річний Марченко здобув 9 титулів в серії челенджер.