![«Школа волонтера» у Кам'янському стартувала три тижні тому - які результати](/uploads/news/resize/w/750x750/nnhifzv0gxlqhn3j.jpg)
![«Школа волонтера» у Кам'янському стартувала три тижні тому - які результати](/uploads/news/resize/w/750x750/wma2l6pmil3fvjah.jpg)
![«Школа волонтера» у Кам'янському стартувала три тижні тому - які результати](/uploads/news/resize/w/750x750/b1bclj8xpnd9omch.jpg)
![«Школа волонтера» у Кам'янському стартувала три тижні тому - які результати](/uploads/news/resize/w/750x750/vtiwc77tvvj7jhxw.jpg)
Волонтерство знадобиться у майбутньому: Молодь у Кам'янському отримує освіту та навички
У рамках ініціативи міської Громадської організації тривають заняття "Школа волонтера", де молодь набуває нові навички для подальшої волонтерської діяльності. Однією з актуальних тем є "Волонтерство інформоване про травму".
На заняттях учасники обговорюють питання стресу, травматичних подій і способів їх подолання. Вони також вивчають принцип "не завдавай шкоди" і розглядають протокол 4 стихій.
Читайте також: Зміни у порядку призначення виплат: ВПО Кам'янського запросили для роз'яснень
Учасники школи також мають можливість зустрітися з представниками Кам'янського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги. На одній з зустрічей обговорювалася тема "Правові основи та цивільно-правова відповідальність волонтерської діяльності в Україні".
На заняттях розглядається сутність волонтерства та історія волонтерського руху в Україні та світі. Після закінчення школи учасники зможуть розробити власні волонтерські проекти та реалізувати їх в Кам'янському.
Раніше ми повідомляли, як підприємцям Кам'янського отримати державну допомогу за працевлаштування ВПО.