![Кам’янське прийняло Всеукраїнський боксерський турнір - фото](/uploads/news/resize/w/750x750/7j3kocut4gwlaa0z.jpg)
![Кам’янське прийняло Всеукраїнський боксерський турнір - фото](/uploads/news/resize/w/750x750/bj6crhfdnko86mf0.jpg)
![Кам’янське прийняло Всеукраїнський боксерський турнір - фото](/uploads/news/resize/w/750x750/zqpptlqagrja24qf.jpg)
![Кам’янське прийняло Всеукраїнський боксерський турнір - фото](/uploads/news/resize/w/750x750/ssazmjw20jnoew1m.jpg)
У четвер, 23 листопада, в Камʼянському стартував Всеукраїнський турнір з боксу памʼяті тренера, майстра спорту СРСР Олександра Янченка, який трагічно загинув в автокатастрофі 25 років тому.
Протягом чотирьох днів свої сили на змаганнях випробовуватимуть 126 бійців із різних областей нашої країни, з них 17 – камʼянчан, повідомляє kamyanske.com.ua.
Читайте також: Кам`янська команда "Adrenalin" на чемпіонаті України з джіу-джитсу завоювала шість медалей
На урочистому відкритті турніру учасників привітали почесні гості: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко, а також начальник Управління молоді та спорту Анатолій Івашина.
Майстер спорту України міжнародного класу та тренер-викладач “ДЮСШ №1” Вадим Хамаза розповів, що тренувався під керівництвом Янченка з самого дитинства та памʼятає його як наставника, що не лише передавав технічні вміння, але і виховував в нього справжній дух чемпіона.
Читайте також: Кікбоксери Кам’янського району привезли півсотні медалей зі змагань
Один із учасників турніру Максим Берковський поділився своїми очікування від майбутніх поєдинків. Хлопець займається боксом вже 3 роки у клубі “Ринг”, та зізнається, що це саме те місце, де він знайшов себе.
Зазначимо, що імена переможців Всеукраїнського турніру стануть відомі у неділю, 26 листопада.
Раніше ми писали, що кам’янчанка Віра Попруга стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з шашок-100. Також вона виконала норматив майстрині спорту міжнародного класу. У шашках це звання має ще одну назву - гросмейстер України. До речі, на Дніпровщині за всі часи лише шість спортсменів виборювали таке високе звання.