На Чемпіонаті України з джіу-джитсу ТМS бійці з Кам`янського шість разів піднімалися на п'єдестал пошани

На київській арені "Венето-Sport" за нагороди змагалися близько семи сотень бійців з багатьох регіонів країни.

Кам`янське представляли чотири спортсмени клубу "Adrenaline" UFММА WWFC - тренер Денис Чуб.

У перший день турніру відбувалися поєдинки в дитячих (до 16 років) дивізіонах GI&NO-GI. Наступного дня на килимах зустрічалися представники юнацьких і дорослих дивізіонів GI&NO-GI. Бійці змагалися в двох розділах: у кімоно і без кімоно.

За підсумками чемпіонату кам`янчани завоювали три золоті і три срібні медалі.

Денис Чуб виступав у ваговій категорії 80 кг і виборов в обох розділах золоті медалі. У Владислава Воєводи перше і друге місця, у Романа Бойка і В`ячеслава Нагурного - срібні медалі.

Раніше ми писали, що кам’янчанка Віра Попруга стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з шашок-100. Також вона виконала норматив майстрині спорту міжнародного класу. У шашках це звання має ще одну назву - гросмейстер України. До речі, на Дніпровщині за всі часи лише шість спортсменів виборювали таке високе звання.