Кам’янський “Ринг” – найкращий боксерський клуб

З 14 по 16 грудня у Кривому Розі на рингу спорткомлекса “КБ-75” пройшов Відкритий Кубок міста з боксу серед юніорів 2008-2009 р.н. та молоді 2006-2007 р.н., присвячений пам’яті тренера-викладача Павла Клевцова, який виховав багатьох майстрів та чемпіонів.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів із Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Новомосковська, Зеленодольська, Тернівки, а також Кіровоградської та Миколаївської областей, пише kamyanske.com.ua.

Свої сили на змаганнях випробовувала збірна команда Кам’янського у складі 25 спортсменів, які є вихованцями як комунальних закладів, так і боксерських клубів нашого міста. Вони вдало виступили та вибороли 16 нагород турніру, з яких 9 золотих, 6 срібних та 1 бронзова медалі.

За підсумками змагань найкращим боксерським клубом став Кам’янський “Ринг”, а Андрій Шешурєв – найкращим тренером.

У Кам’янському визначилися переможці чемпіонату України з шашок серед ветеранів

З 4 по 13 грудня у Кам’янському на базі Техніко-економічного фахового коледжу проходив чемпіонат України з шашок серед ветеранів фізичної культури і спорту (спортсмени 50+) з шашок-100 та шашок-64.

У змаганнях взяли участь понад 25 гравців з восьми регіонів нашої країни. Протягом 10 днів вони випробовували свої сили та визначали найсильніших.

Кам’янчанам вдалося на змаганнях вибороти 8 нагород, серед яких 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

П’ять медалей у змаганнях серед жінок вдалося вибороти національному гросмейстеру, заступнику директора ДЮСШ №5 Людмилі Сивук. На її рахунку 2 золоті та 1 срібна нагорода у шашках-100 та “золото” і “бронза” у шашках-64.

Три медалі виборов майстер спорту, тренер ДЮСШ №2, викладач ДДТУ Ігор Губарєв. Його досягнення – “бронза” в шашках-100 та золота і бронзова нагороди у шашках-64.

Тепер переможці представлятимуть Україну на турнірах світового рівня, які відбудуться вже наступного року.

Кам’янські гандболістки вдало відіграли матчі 3-го туру Вищої ліги

У Рівному з 15 по 17 грудня проходили матчі 3-го з’їзного туру жіночої Вищої ліги з гандболу.

За звання кращої боролися чотири команди: “Суми-У”, “ЗУНУ-Енерго-ШВСМ”, “Рівне-ДЮСШ 4”, та “Дніпро-Кам’янське”.

Про це повідомляє Федерація гандболу України.

За підсумками трьох з’їзних турів, що були зіграні від початку сезону, “Рівне-ДЮСШ 4” стала найсильнішою командою чемпіонату жіночої Вищої ліги. Рівнянки виграли всі 9 матчів: 8 – в основний час і один – за пенальті.

Попереду ще три з’їзні тури, тобто ще половина чемпіонату. Найближчі матчі заплановані на початок лютого 2024 року.

Кам’янчанка Софія Стотика – володарка кубка України з тенісу

З 11 по 17 грудня у місті Львів, на кортах LEOSPORT, проходив Кубок України з тенісу серед дорослих.

Серед 32 гравчинь була кам’янчанка Софія Стотика, вихованка ДЮСШ№3, тренера Сергія Козченка. 15-річна спортсменка стартувала з перемог. Спочатку вона обіграла столичну тенісистку – 6:1, 6:0.

У другому колі Софія з сухим рахунком 6:0 в двох сетах виграла у львівянки. Далі переграла спортсменку з Кривого Рогу – 6:2, 6:2, та перейшла до наступного кола, де зустрілася з 20-річною харків’янкою. І знову перемога кам’янчанки – 7:5, 6:0.

У фіналі Софія грала проти 23-річної досвідченої львівської тенісистки. Та кам’янська спортсменка показала кращу гру, ніж її суперниця, і довела, що юний вік – не завада швидкості, витривалості та професіоналізму. Рахунок 6:3, 6:0 на користь вихованки ДЮСШ№3.

У результаті Софія виборола “золото” в особистому розряді, а також виконала норматив на присвоєння звання майстра спорту України.

Раніше ми писали, що спорт єднає сталеву родину Каметсталь.