Поліна Порошенко та Вікторія Абрамова вибороли бронзові медалі на Кубку Європи з кіокушин карате

9 та 10 грудня в угорському місті Будапешт проходив 20-й Абсолютний Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед чоловіків і жінок у розділі “куміте” та “ката” та Кубок Європи серед дітей, юнаків, юніорів та ветеранів (The European Cup among children, youths, juniors and seniors). У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з 15 країн.

За результатами Кубка Європи, збірна України здобула 23 медалі (7 золотих, 4 срібні, 12 бронзових).

Кам'янське на цих змаганнях представляли вихованці спортивного клубу кіокушин карате “Бусін-кан”, які змогли вибороти дві нагороди. Бронзовими призерками європейських змагань стали Поліна Порошенко та Вікторія Абрамова.

“Ми отримали гарний досвід, маємо двох європейських призерів! Закінчуємо спортивний рік на високій ноті. Взагалі команда України виборола 23 медалі різного ґатунку”, – повідомив керівник клубу “Бусін-кан” Роман Кашира.

Нагадуємо, що 18 листопада в місті Бровари пройшов Відкритий Кубок України з кіокушин карате (IKO Matsushima) серед дітей, юнаків та юніорів у розділі “куміте” та “ката”. Наші спортсмени в запеклій боротьбі вдало виступили та вибороли 4 золоті й 3 срібні медалі. Детальніше про це - за посиланням.