Борець з Кам`янського Данило Вінніков завоював золоту медаль на молодіжному чемпіонаті Дніпропетровщини з дзюдо, що відбувся в обласному центрі в ці вихідні

В перших осінніх змаганнях, які відбулися на татамі спорткомплексу “Олімпійські резерви”, боролися 120 учасників вікового дивізіону U23 з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Павлограду, Синельникового, Новомосковська, Запоріжжя, Харкова.

Дзюдоїсти змагалися не тільки за призові місця, а й за путівки на молодіжний чемпіонат України, який пройде 14-15 вересня.

Кам`янське представляли чотири спортсмени з ДЮСШ №4. Данило Вінніков, вихованець тренера Василя Мосьпана, боровся у ваговій категорії до 81 кг і посів перше місце. Таким чином, юнак виконав норматив кандидата в майстри спорту.