Вихованці «Центру учнівської молоді» Криничанської громади взяли участь у відбірковому етапі Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів Combat Games 2023 року

До дніпровського спортивного комплексу «Олімпійські резерви» приїхали понад 600 юних спортсменів.

Привітав учасників регіональних змагань чемпіон олімпійських ігор Жан Беленюк та головний тренер національної збірної з греко-римської боротьби Володимир Шацьких.

З напутнім словом онлайн звернулися й президент НОК України Вадим Гутцайт і бронзова призерка Олімпіади - 2020 в Токіо Дарʼя Білодід.

Разом із спортсменами Кам’янського району у змаганнях з вільної боротьби перемогу виборювали 95 юних борців з інших міст України - Миколаєва, Харкова, Запоріжжя, Кривого Рогу, Дніпра.

Свою майстерність на борцівському килимі показали Денис Шупліцов у ваговій категорії до 60 кг та Богдан Кєвєр (71 кг), дійшовши до ¼ змагань. У ваговій категорії до 53 кг ІІІ місце вибороли Оксана Скідіна та Поліна Субітня, а І місце у ваговій категорії до 69 кг зайняла Поліна Костелєй.