На відкритому чемпіонаті з боксу у Дніпрі наші спортсмени зайняли дев’ять призових місць

На ринг вийшли боксери 2010 та 2011 років народження - вихованців ДЮСШ №1.Перше місце вибороли Софія Лапшик, Іван Грищенко, Кирило Васильєв, Павло Кошелець, Матвій Бутирський. Другими стали Михайло Виноградов, Євген Ларін, Ілля Кривоніс та Кирило Силінцов.

Вихованець дитячо-юнацької спортшколи №4 Максим Добродзій став срібним призером  Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці, який пройшов у Сумській області. Читайте більше за посиланням.

Шахісти із ДЮСШ №3 провели триденний турнір для «своїх».За дошки сіли юні спортсмени з нормою IV та III юнацьких розрядів. Тренер Дмитро Задорожний розповів, що за нагороди боролися 14 юнаків та 5 дівчаток. Переможцями стали Назар Македонський та Ярослава Онищенко. Друге місце - Олександр Ткаченко та Мірра Савчук. «Бронзу» здобули Тімофій Сучков та Аріна Князян. Нагороди отримали також спортсмени, які не мають спортивних розрядів.