![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/rivvo3dtiyzmwor3.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/zyrasklnyve4uduq.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/beulh9k0wbogeorl.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/euikuqohbblsc5e4.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/xmduoemb1brqw10v.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/mgu0padnf3pxc9do.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/n9zbdmfwlfsiejli.jpg)
![У вишиванках і з вірою в перемогу: у Кам'янському відзначили День прапора](/uploads/news/resize/w/750x750/as62crqbnufr79i5.jpg)
Символ незламності та єднання: День Прапора України святкували у Кам’янському
Сьогодні, 23 серпня, у місті Кам’янське відзначили День Прапора України. Урочисті заходи з нагоди цього свята об’єднали громаду та відзначили глибокий символізм синьо-жовтого стяга.
Під керівництвом міського голови Андрія Білоусова разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем, головою районної ради Максимом Чехутою, представниками силових структур, духовенством та молоддю міста, відбулося урочисте підняття Прапора України.
Читайте також: У Кам’янському молодь привітали зі святом: що відомо про подію
"Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора, вшанували національний символ нашої незалежної України – синьо-жовтий стяг. Також вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави, поклали квіти до меморіального знаку на честь наших загиблих захисників", – наголосив міський голова Андрій Білоусов.
Цей день нагадує усім про важливість та цінність незалежності, а підняття Державного Прапора стало яскравим символом єдності та гордості за свою країну.