Денис Ткач виборов срібну медаль на боксерському турнірі

Всесвітня літня гімназіада у Ріо-де-Жанейро добігла кінця і преддставники Кам'янський ліцей № 2 вже повертаються додому із нагородами. Учень цього закладу, Денис Ткач, виборов срібну медаль на боксерському турнірі, де він виступав у ваговій категорії 63 кг.

Фінальний поєдинок цього захоплюючого турніру відбувся 25 серпня. Денис, який тренується під керівництвом Геннадія Молокова, тренера Кам'янської ДЮСШ № 1, зійшовся на рингу з представником Казахстану. За словами тренера, після двох раундів наш спортсмен лідував а рахунком 3:2.

"Під час третього раунду Денис потрапив в нокдаун, але потім він показав великий напористий дух, переслідуючи свого суперника через ринг. Він намагався змінити хід поєдинку. Незважаючи на цей програш, Віктор Петриченко, тренер збірної України, з Сум, високо оцінив виступ Дениса Ткача", - ділиться враженнями Геннадій Молоков.