![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/cx0oz2bbaeetahst.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/5sonps0ocyyvtwn1.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/xead2nhmxqubjtbv.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/4rblimiskaqygmym.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/0bj0eubfzqijxbdv.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/0upwgxrun5jm3avi.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/njyyhk1i1ulopcep.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/nep617ymiouybtuq.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/h4vx1mrpsbcvlhe9.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/xeeb9qqih9spkfkj.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/q4lfefhxifzhbdlz.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/rafthdpz2j8dd243.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/32cos1xjkrtxmpaj.jpg)
![У волейбольному турнірі пам’яті Петра Гричука взяли участь тридцять команд Дніпропетровщини: хто став переможцем](/uploads/news/resize/w/750x750/7qilgqjpgs6s6srx.jpg)
Напередодні вихідних на волейбольних майданчиках Лівобережжі відбувся волейбольний турнір, присвячений пам’яті тренера-викладача з волейболу Придніпровського металургійного фахового коледжу Петра Гричука. Про це повідомляє спортивний сайт kamyanske.com.ua.
У видовищних змаганнях взяли участь близько 30 команд з Дніпропетровської області та нашого міста. Серед них жіночі та юнацькі команди, збірні чоловіків-аматорів та ветеранів.
Багато теплих слів було сказано на адресу Петра Гричука. Його пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого, команди розійшлися по своїм полям і почали справжні волейбольні баталії.
По результатам змагань, кращими стали:
- жінки: 1 місце «Кам’янчанка», 2 місце - Хіміко-технологічний коледж, 3 місце - випускники ДЮСШ №2;
- юнаки: 1 місце - смт. Царичанка, 2 місце - ліцей №37, 3 місце - «Фенікс»;
- чоловіки-аматори: 1 місце - «Випускники», 2 місце - «Шарк», 3 місце – ДДТУ;
- ветерани 50+: 1 місце - «Паляниця», 2 місце - смт. Царичанка, 3 місце - «Прометей»;
- ветерани 65+: 1 місце - Дніпро, 2 місце - Новомосковськ, 3 місце - «Чумак» з Верхньодніпровська.