Кам’янські шахісти показали високі результати

У місті пройшов цікавий та напружений чемпіонат з шашок 64 серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали 33 учасники різного віку, від новачків до досвідчених гросмейстерів.

Особливо відзначилися вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №3. Олег Підгорний-Піцик та Максим Кривоніс посіли 6 та 7 місця відповідно в загальному заліку, продемонструвавши високий рівень майстерності та впевнену гру.

У своїх вікових категоріях юні шахісти також досягли значних успіхів:

• Олег Підгорний-Піцик (Ліцей 39) став чемпіоном серед юнаків U17.
  • Максим Кривоніс (Ліцей 30) здобув бронзову медаль у загальному заліку серед чоловіків.
  • Мирослава Бердник (Ліцей 39) посіла друге місце серед дівчат U17.

Ці перемоги свідчать про високий рівень підготовки молодих шахістів та перспективи розвитку шахового спорту в місті.

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань. Бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі.