У Кам’янському вітали бронзового призера чемпіонату Європи з пара-армреслінгу

З 9 по 18 червня у Кишиневі (Молдова) проходив 32-й Чемпіонат Європи з армреслінгу та 24-й Чемпіонат Європи з пара-армреслінгу. Про це повідомили на порталі kamyanske.com.ua.

Змагання зібрали 1000 учасників з 26 країн світу. Збірну України з пара-армреслінгу представляли 30 спортсменів, серед яких були кам’янчани: майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сорока та кандидат в майстри спорту Євген Григір, тренера Едуарда Аноткіна.

Спортсмени виступали серед атлетів з вадами зору. У запеклих поєдинках на праву руку Дмитро посів 3 місце та завоював бронзову медаль, Євген став четвертим.

У командному заліку, збірна України посіла друге місце,  Грузія стала першою, а Туреччина – третьою.