Учасники змагань - стрітболісти-аматори від 15 років і старше зустрілися на спортивному майданчику Центрального парку

Перед стартом турніру спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих оборонців України. Гравці були налаштовані тільки на перемогу, тому показали серйозну боротьбу.

У фінал потрапили чотири найсильніші команди. Змагання виграли хлопці з “Чува-ува”. Другою стала “Надія” (л/б). Третє і четверте місця посіли відповідно “Строяк” і “Пельмені”.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Турнір зі стрітболу відбувся 28 червня з нагоди Дня Конституції України. Змагання організував міський центр “Спорт для всіх”.

Що відомо про стрітбол: це вид баскетболу, що з'явився в США в 1950-х роках у бідних міських кварталах. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців - їх 3 плюс один запасний, і зоною гри - половиною баскетбольного ігрового поля з єдиним кільцем.

Раніше ми розповідали, що гуманітарні штаби, хаби та центри Донеччини на минулому тижні провели спортивні заходи, які не тільки покращують фізичне здоров’я внутрішньо переміщених осіб, а й допомагають пережити кризові періоди та зменшують тривожність.