У Кам’янське водосховище планують випустити понад 36 тонн молоді риби

Зариблення відбудеться в межах державної програми з відновлення водних біоресурсів, яку фінансують за рахунок коштів, отриманих від продажу прав на промисловий вилов риби через електронні аукціони.

Як повідомили у Держрибагентстві, для проведення робіт уже оголошено тендер у системі Prozorro. До водосховища планують вселити 36 535 кг рибопосадкового матеріалу.

Найбільше випустять товстолоба - 27 405 кг. Крім того, у водойму планують вселити 5 845 кг сазана (коропа) та 3 285 кг білого амура.

Орієнтовним місцем випуску молоді риби визначено район села Деріївка.

Прийом тендерних пропозицій триватиме до 3 липня, а електронний аукціон запланований на 6 липня. Після визначення переможця та укладання договору розпочнеться підготовка до зариблення.

Читайте також: Рибалка з Кам’янського впіймав гігантського сома завдовжки майже два метри

У Держрибагентстві зазначають, що такі заходи спрямовані на відновлення рибних запасів, покращення екологічного стану водойм та підтримку біорізноманіття.

Раніше ми розповідали, любителям риболовлі на Дніпропетровщині нагадали про суворі правила вилову риби. За кожен незаконно спійманий екземпляр порушникам можуть нарахувати від тисячі до понад п’яти тисяч гривень збитків, а в окремих випадках загрожує навіть кримінальна відповідальність.

Рибоохоронний патруль Дніпропетровщини закликає рибалок уважно дотримуватися правил любительського рибальства. За незаконний вилов риби або раків доведеться не лише сплатити штраф, а й компенсувати завдані державі збитки.