28 серпня у місті Сараєво, столиці Боснії і Герцеговини, стартував чемпіонат світу серед кадетів з тхеквондо.

Змагання зібрали 622 юних спортсменів з різних країн у віці від 12 до 14 років і триватимуть до 31 серпня.

В складі збірної команди України виступає Назар Брильов, вихованець відділення тхеквондо Кам’янської ДЮСШ №4, під керівництвом тренерів Олександра Кірпи та Кирила Ковдрі.

У квітні цього року  Назар Брильов вже став золотим призером чемпіонату Європи з тхеквондо в Софії, Болгарія, у ваговій категорії понад 65 кг. Він здобув чемпіонський титул серед кадетів, перемігши суперників з Сербії та Хорватії. Також в червні він виборов бронзову медаль у Відкритому всеукраїнському турнірі класу А "Південна Пальміра" з тхеквондо ВТФ.

Нагадуємо також, що в університеті Кам’янського можна отримати вищу спортивну освіту.