Наша землячка Катерина Петрушевська у парі з Максимом Онофрійчуком стала чемпіонкою Європи зі спортивних танців на відкритих міжнародних змаганнях зі спортивних танців WDC AL European Championships 2023

На змаганнях у Великій Британії танцівники посіли І місце у категорії «Молодь до 19 років».

Танцями Катерина почала займатися ще у 7 років, здібності в ній помітила мама Наталя та почала возити з рідної Адамівки до Кам’янського. Згодом задля вдосконалення майстерності відвідувала школу танців у Дніпрі.

У 2021 році молода танцівниця стала п’ятою на чемпіонаті світу у Києві. Після закінчення школи переїхала до столиці, де наразі навчається у Київському університеті імені Тараса Шевченка на економічному факультеті.

Попри війну, численні запрошення з різних країн світу куди її кликали займатись, Катерина, як справжня патріотка України, прагне представляти лише свою країну.