Віра Попруга з Кам'янського стала гросмейстеркою у шашках за рішенням Міністерства молоді та спорту, яке встановило їй звання "Майстер спорту України міжнародного класу" на початку січня 2024 року

Це визнання прийшло після того, як вона здобула третє місце в турнірі зі швидкої гри на чемпіонаті Європи з шашок-100 серед жінок у Нідерландах, пише mis.dp.ua.

Спортивний шлях Віри розпочався вже у п'ять років, коли її віддали на секцію плавання. Проте випадкове знайомство із світом інтелектуальних видів спорту, зокрема шашок, визначило подальший шлях спортсменки. Завдяки тренеру Дмитру Савінському та підтримці розвитку шашок на Дніпровщині та в Кам'янському, Віра стала визнаною спортсменкою, здобувши численні титули і нагороди на молодіжному та дорослому рівнях.

Поза змаганнями з шашок, Віра випробувала свої сили в шахах, волейболі, стрільбі, армліфтингу та пауерліфтингу. З 2020 року вона активно займається лише шашками та пауерліфтингом, під керівництвом тренерів з Дніпра та Кам'янського відповідно. За цей період Віра вже стала многократною чемпіонкою та призером європейських чемпіонатів з обох видів спорту.

Її основною метою залишається досягнення виняткових висот у шашках і пауерліфтингу. Як гросмейстерка з шашок, вона успішно втілила перше завдання. Щодо пауерліфтингу, Віра готується до чемпіонату світу, запланованого на літо в США, з надією на нові досягнення в цьому виді спорту.

Раніше ми розповідали, що стрільці з Кам`янського посіли призові місця на восьмому турнірі зі стрільби з лука “Дніпровський клич”. Кам’янські лучники привезли до рідного міста три нагороди - “золото” у жіночій категорії виборола Тамара Козак, “срібло” - Руслана Зубко. Серед чоловіків бронзова нагорода дісталася Євгену Попрузі.