У Кам'янському працюють різноманітні спортивні секції.

Дитячо-юнацька спортивна школа №1

вул.Воїнів-афганців, 7

+38(096)271-68-05

За цей час випускниками спортивної школи стали кілька тисяч кам’янчан, серед них Заслужений майстер спорту України Ігор Трунов, Майстри спорту України міжнародного класу Сергій Токарницький та Євген Гобов, Чемпіони світу з веслування академічного Денис Д’яченко та Марк Гайдар, Чемпіонка світу з веслування на байдарці Ельвіра Гришакова, Чемпіони України з боксу Максим Городнюк та Вікторія Щербина, Чемпіонка України з гандболу Валерія Савіна.

Дитячо-юнацька спортивна школа №2

просп.Перемоги,63.

+38 (099) 540-47-14

Спортивний заклад заснований в березні 1966 році. а період незалежності України випускниками школи стали понад 3000 кам’янчан, серед них :

майстер спорту міжнародного класу – 3; майстри спорту України – 38

чемпіони України – 1157; чемпіони Європи – 32; чемпіони світу – 12

Сьогодні у закладі функціонує 7 спортивних відділень (4 олімпійських і 3 неолімпійських видів спорту), які відвідують 444 вихованців.

Дитячо-юнацька спортивна школа №3

вул.Запорізька,буд.7

+38(097)709-45-13

Спортивний заклад засновано у 1970 році.

За час незалежної України випускниками школи стали понад 1000 кам’янчан, серед вихованців майстри спорту, чемпіони України, Європи та турнірів світового рівня.

Сьогодні у закладі функціонує 6 спортивних відділень, які відвідують 400 дітей.

Дитячо-юнацька спортивна школа №4

вул.Сергія Слісаренка,5

+38 (067) 278-81-82

Спортивний заклад засновано 6 жовтня 1983 року і вже протягом 40 років наша школа залучає дітей різних вікових категорій до активних занять спортом. За цей час випускниками школи стали понад 350 кам’янчан, серед них близько 100 Майстрів спорту України, неодноразові переможці та призери Чемпіонатів Європи та Світу, міжнародних та національних змагань, члени національних збірних команд України з видів спорту, стипендіати міського голови.

На початку заснування у школі були відкриті 4 відділення з видів спорту, а вже сьогодні функціонує 8 спортивних напрямків, в яких займається 950 дітей.

Дитячо-юнацька спортивна школа №5

пр-т Аношкіна, буд .109

+38 (096) 018-02-49

Спортивний заклад засновано 1 лютого 2022 року. Спортсмени школи на постійній основі приймають участь у змаганнях різного рівня (чемпіонати міста, області та України, міжнародні турніри тощо).

Вихованці закладу завжди ставлять собі за мету досягнення високих спортивних результатів. Саме тому серед вихованців школи велика кількість майстрів спорту України, кандидатів у майстри спорту України, кваліфікованих розрядників, чемпіонів та призерів змагань вищого рангу.

Сьогодні в школі працює 4 спортивних відділення, які відвідують 403 дитини .

Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія»

Правобережна частина міста – вул. Заводська, 77, стадіон ДЮФШ «Надія»; б-р Героїв стадіон «Надія»
(район ліцею № 39).
????+38 (067) 632-77-28

Спортивний заклад засновано 01 листопада 1992 року.

За цей час випускниками стали дитячо-юнацької футбольної школи понад 600 камʼянчан, серед них майстри, чемпіони.

Сьогодні у закладі функціонує 2 спортивних відділення: футбол і баскетбол, який було відкрито з 2020 року. Cпортивні відділення відвідують 505 дітей.