![](/uploads/news/redactor/dvj3t4qi9j3lbyhg.jpg)
У рамках діяльності Координаційного штабу підтримки цивільного населення в Кам’янському відбувся перший в області круглий стіл «Інтеграція ВПО 2024. Ресурси і шляхи»
Круглий стіл був розділений на блоки: соціальна робота, соціально-економічний розвиток, інтеграція ВПО у бізнес, повідомляє Дніпропетровська обласна служба зайнятості.
Читайте також: Каметсталь познайомила студентів з майбутньою професією
![](/uploads/news/redactor/vlqv7jqpc3jsduvd.jpg)
До обговорення питань зайнятості ВПО долучилася заступниця директора Кам'янської філії Дніпропетровського ОЦЗ Олена Орлова. Вона презентувала новітні підходи у роботі служби зайнятості, зокрема розповіла про компенсаційні виплати роботодавцям, які працевлаштовують окремі категорії населення. У приклад привела співпрацю з ПРАТ «КАМЕТ-СТАЛЬ», яке отримало компенсацію на оплату праці за працевлаштування більш ніж 300 переселенців.
Читайте також: Захисники України отримали турботу та підтримку від ветеранів металургійного комбінату Каметсталь
![](/uploads/news/redactor/thqwyzjojpbcyzbu.jpg)
Від Олени учасники дізналися про мікрогрант на власну справу – наймасовішу із програм, яка реалізується в рамках урядової програми «єРобота». Вона на конкретних прикладах розповіла про те, як працює урядова програма у Кам’янському районі.