На футбольному полі Кам'янського киплять пристрасті: "Дніпровські вовки" ледь не втратили очки, а "Атлетик" та "Золоті піски" розійшлися нічийною

Чемпіонат міста з футболу серед молодіжних команд та аматорських колективів триває, даруючи глядачам емоції та запеклі протистояння.

"Дніпровські вовки" вирвали перемогу у "Союзу Сталі"

У другому матчі третього туру "Дніпровські вовки" зустрілися з "Союзом Сталь". Перший тайм за "вовками" - 2:0 на табло. Здавалося, перемога їм у кишені, але "Союз Сталь" не здався. За 10 хвилин до кінця матчу їм вдалося забити два м'ячі, змусивши "вовків" понервувати.

На останніх хвилинах "Союз Сталь" мав три шанси вирвати нічию, але "Дніпровські вовки" встояли. Вратаря рятували, а захисники вибивали м'яч з лінії воріт.

В підсумку, "Дніпровські вовки" здобули важку перемогу з рахунком 3:2. "Союз Сталь" ж, попри невдачу, продемонстрував бойовий дух і прагнення набирати очки в турнірі.

"Атлетик" та "Золоті піски" не змогли розіграти перемогу

У центральному матчі третього туру зустрілися "Атлетик" та "Золоті піски". Ця гра обіцяла бути запеклою, адже обидві команди йшли на медалі.

Суперники тримали в напрузі вболівальників протягом усього матчу. Було багато моментів, але жодна з команд не зуміла пробити оборону суперника.

В підсумку, нічия 0:0, яка, ймовірно, не задовольнила жодну з команд.

Чемпіонат міста з футболу у Кам'янському набирає обертів. Далі буде ще цікавіше.

Раніше ми писали, що футболіст з Кам'янського потрапив у топ зашкварних чуток українського футболу.