![Молоді медики Кам'янського вдосконалили свої навички невідкладної допомоги](/uploads/news/resize/w/750x750/5hlt6yvtbia8w4hw.jpg)
![Молоді медики Кам'янського вдосконалили свої навички невідкладної допомоги](/uploads/news/resize/w/750x750/qxgehaeq2bwoohxg.png)
![Молоді медики Кам'янського вдосконалили свої навички невідкладної допомоги](/uploads/news/resize/w/750x750/9gwixksbpe56fezk.jpg)
![Молоді медики Кам'янського вдосконалили свої навички невідкладної допомоги](/uploads/news/resize/w/750x750/y6ki23czq20ulgdb.jpg)
Молоді медики Кам'янського вдосконалюють навички невідкладної допомоги через учбові практичні заняття
На Кам'янській станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з'явилося поповнення - молоді співробітники. Вони активно вдосконалюють свої навички через учбово-тренувальні практичні заняття.
На рівні підстанцій проводяться заняття, під час яких молоді медики на манекенах здійснюють практичні дії з надання серцево-легеневої реанімації, дефібриляції, зупинки кровотечі та інші екстрені медичні заходи.
Читайте також: Молодий фельдшер з Камʼянського врятував життя старенької на своєму першому чергуванні
Лариса Биданцева, керівник Кам'янської станції швидкої допомоги, підкреслила важливість молоді для майбутнього медичної сфери та висловила свою впевненість в їхніх досягненнях. Вона також відзначила, що молоді спеціалісти постійно навчаються, як у учбово-тренувальних класах, так і на підстанціях.
Медичні заняття проводяться з використанням манекенів та спеціального обладнання для реанімації, яке було придбано адміністрацією станції. Навчальні заняття відбуваються на різних підстанціях, зокрема на Центральній, Південній і Лівобережній.
Ці заняття сприяють підвищенню професійного рівня молодих медиків та готовності їх до швидкого та ефективного реагування на надзвичайні ситуації.