Шестеро вихованців ДЮСШ№1 Кам’янського увійшли до складу збірної України з козацького двобою. Вони будуть представляти країну на міжнародних змаганнях у цьому році

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 22.12.2023 № 7787 до складу збірної увійшли Богдан Богодюк, Євген Гобов, Артем Пономарь, Денис Рибальченко, Єлизавета Стогній та Вʼячеслав Тимченко.Тренують спортсменів Антон Єрмашкевич, Станіслав Тимченко, Микита Івашина, Євген Гобов, пише kamyanske.com.ua.

В’ячеслав Тимченко є дворазовим володарем Кубку Світу з козацького двобою у розділах Full та Light contact у місті Брегенц (Австрія), а також – срібним та бронзовим призером Чемпіонату світу з козацького двобою серед юніорів у місті Швабмюнхен (Німеччина).

Єлизавета Стогній в Німеччині також стала Чемпіонкою світу з козацького двобою серед юнаків, а також бронзовою призеркою змагань.

Раніше ми також повідомляли про те, що Кам’янські акробати стали бронзовими призерами України, а гімнастки здобули майже півсотні нагород на змаганнях за Кубок України зі спортивної акробатики. Кам’янське представляли акробати ДЮСШ № 4. Детальніше про це - за посиланням.