Сьогодні у сербському Белграді стартував Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТ серед кадетів по ростовим категоріям

На змаганнях у складі національної збірної України виступить вихованець тренера Олександра Кірпи з дитячо-юнацької спортшколи №4 Назар Брильов.

До речі, Назар виборов перемогу міжнародного турніру з тхеквондо Polish Open 2023, який проходив 9 вересня у Варшаві.

З 28 по 31 серпня спортсмен брав участь у чемпіонаті світу серед кадетів з тхеквондо. На жаль, кам’янчанин поступився спортсмену з Південної Кореї, проте отримав гарний досвід участі в змаганнях такого рівня. А в червні став бронзовим призером Відкритого всеукраїнського турніру класу А «Південна Пальміра» з тхеквондо ВТФ.

Став чемпіоном Європи, а також був переможцем турнірів President Cup в Стамбулі та «Bulgaria Open G2» в Софії.