Український тенісист Ілля Марченко здобув вольову перемогу у матчі проти Норберта Гомбоша

Український тенісист Ілля Марченко з Кам'янського зумів вийти до чвертьфіналу турніру ATP Challenger Tour 125, який проходив у словацькій Братиславі, повідомляє kamyanske.com.ua. У другому колі турніру він зіткнувся із словацьким тенісистом Норбертом Гомбошем, а поєдинок тривав дві години та 10 хвилин.

У першому сеті перемогу здобув словацький суперник, обігравши Марченка на його подачі. Проте у другому сеті Ілля Марченко відповів переконливо, вигравши його з рахунком 6:3.

У третьому сеті Гомбош був попереду п'ять разів поспіль, але на завершення матчу Марченко зумів вибороти три гейми  і святкував вольову перемогу.

Ця перемога стала для Марченка четвертою за чотири дні, починаючи зі старту в півфіналі кваліфікації турніру. Наразі він готується до наступного поєдинку, де зустрінеться із бельгійцем Йорісом де Лооре.

Загалом, це була п'ята зустріч між цими тенісистами, і востаннє Марченко перемагав Гомбоша в 2015 році.

Раніше ми повідомляли, що Кам’янські тенісисти стали призерами міського турніру.