Український плавець Микола Котенко здобув срібну нагороду на 200-метрівці батерфляєм на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Маріборі, Словенія

Молодий спортсмен з Кам'янського продемонстрував видатну витривалість та майстерність, зайнявши друге місце на цій престижній дистанції.

У віці лише 16 років, Микола Котенко показав вражаючий результат у фіналі на коронній дистанції з часом 2.01,13. Він боровся з усіх сил, але поступився лише одному супернику - Тужеру Берку Ертюрку з Туреччини, який здобув золото з часом 1.58,62.

Це вже друга нагорода Миколи Котенка на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. В минулому році він став чемпіоном на дистанції у Банській Бистриці, а тепер, на фестивалі у Маріборі, радує всю Україну своїм виступом та срібною медаллю.

Ми щиро вітаємо Миколу Котенка з вражаючим досягненням та бажаємо нових висот у його спортивній кар'єрі. Він є гордістю Кам'янського та всієї України. Нехай його талант, наполегливість та посвяченість спорту принесуть нові звершення та перемоги!