Кам'янські фрі-файтери вибороли перемогу на обласному чемпіонаті Кам'янські фрі-файтери вибороли перемогу на обласному чемпіонаті

Кам’янські спортсмени привезли нагороди обласного чемпіонату з фрі-файту

У Дніпрі відбувся обласний чемпіонат з фрі-файту, в якому взяли участь спортсмени з Кам'янського. Загалом, було зареєстровано понад 260 учасників, повідомляє kamyanske.com.ua.

Вихованці Спортивного клубу "Герць" при Дитячій учнівській спортивній школі №1 міста Кам'янське, під керівництвом тренерів Станіслава Тимченка і Антона Єрмашкевича, продемонстрували високий рівень підготовки. У цих змаганнях вони завоювали п'ять призових місць, включаючи два золоті та три срібні медалі.

Денис Рибальченко у ваговій категорії до 48 кг серед спортсменів 13-15 років виборов звання чемпіона області, перемігши своїх суперників у трьох поєдинках. Владислав Зінченко виграв два бої достроково та також став чемпіоном області у ваговій категорії до 79 кг серед спортсменів старших 18 років.

Бронзовими призерами стали Богдан Богодюк (-74 кг), Дмитро Волга (-84 кг) та Дем’ян Давидюк (-52 кг).

Раніше ми повідомляли, що Кам’янське прийняло чемпіонат з пожежно-прикладного спорту.